Menu

TSA2 - najnowsze osiągnięcie w stymulacji termicznej

TSA 2 to skomputeryzowane urządzenie przeznaczone do oceny ilościowej niewielkich dysfunkcji włókien nerwowych o małych średnicach. Jego działanie polega na pomiarze wartości progowych odczuwania ciepła, zimna, czy bólu wywołanego wysoką lub niską temperaturą. W schorzeniach nerwów obwodowych progi odczuwania temperatury od normalnych wartości. Dzięki temu metoda termiczna umożliwia wcześniejsze wykrycie zapotrzebowania na interwencję medyczną, niż inne istniejące narzędzia i techniki diagnostyczne.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!­­­

SUDOSCAN - diagnostyka neuropatii

System SUDOSCAN pozwala na szybką diagnostykę neuropatii autonomicznych i obwodowych. Zasada działania polega na pomiarze stężenia jonów chlorkowych wydzielanych na skutek aktywności gruczołów potowych. Badanie jest bezbolesne, szybkie i obiektywne.
SUDOSCAN rejestruje elektrochemiczne przewodnictwo skóry (ESC) rąk i stóp generowane przy przyłożeniu niskiego napięcia. Zmniejszona ilość gruczołów potowych lub utrata ich unerwienia powoduje zmniejszenie wartości ESC i wskazuje na obecność neuropatii.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!­­­

TCD Dolphin - Nowa generacja aparatów SONARA

Następca SONARY - aparat dopplerowski Dolphin renomowanej firmy Viasonix oparty jest na najbardziej zaawansowanej technologii Dopplera. Został zaprojektowany z myślą o komforcie pacjentów i lekarzy. Interfejs użytkownika jest niezwykle przyjazny i umożliwia pełną diagnostykę oraz monitorowanie mózgu. Aparat wyróżnia się świetną jakością sygnału. Dostępne są dwie wersje aparatu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!­­­

waveguard™touch - czepki EEG bez nakładania żelu!!!


Dzięki zastosowaniu suchych elektrod (brek konieczności nakładania żelu/moczenia) przygotowanie do badania EEG zajmuje tylko 30 sekund! Podobnie jak we wcześniejszych modelach czepków waveguard™ elektrody w połączeniu z elastyczną tkaniną gwarantują idealne przyleganie do skóry, a dzięki szybkiej aplikacji oraz optymalnej jakości sygnału otwierają się setki nowych zastosowań!  Czepki  waveguard™touch dostępne są w dwóch wariantach (8 lub 64 elektrody) i są kompatybilne ze wzmacniaczami eegoTM

W celu otrzymania pełnej oferty zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego!

eego mini - mały rozmiar - wielkie możliwości


Aparaty z serii eegoTMmini zostały stworzone z myślą o jakości, wygodzie i mobilności.
System ma bardzo małe wymiary (mieści się w dłoni) i posiada 8 kanałów EEG/bipolarnych (możliwość kaskadowania do 16 lub 24 kanałów). Aparaty eegoTMmini znajdą zastosowanie zarówno w przypadku bada ń BCI (eegoTMrt 8), analizy i oceny mózgu podczas ruchu (eegoTMsports 8) jak i najwyższej jakości neurofeedback’u (eegoTMtrainer 8).

W celu otrzymania pełnej oferty zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego!

Nowe czepki waveguard connect - najwyższa jakość w przystępnej cenie!!!

Wykorzystują zaawansowane technologie używane wcześniej w czepkach waveguardTM, dzięki czemu cieszą się uznaniem wielu wiodących szpitali i instytutów na świecie.
Swój wyjątkowy komfort użytkowania zawdzięczają wykorzystaniu miękkich, silikonowych elektrod miseczkowych zamiast niewygodnych twardych, plastikowych miseczek, które są powszechnie używane w czepkach konkurencyjnych firm. Dzięki wewnętrznemu okablowaniu oraz złączach o wysokiej gęstości zakładanie i obsługa czepka jest niezwykle szybka, bezpieczna i łatwa. Czepki waveguardTM connect  nadają się doskonale do rutynowej diagnostyki, gdzie dobra jakość sygnału jest niezbędna.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

EEG o częstotliwości próbkowania 16 kHz!!!

Aparat eegoTMmylab został zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających naukowców. Dzięki częstotliwości próbkowania 16 kHz zapewnia najwyższą rozdzielczość danych
i wiarygodne wyniki.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

NOWA STRONA POL EMS!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą nową stroną www!