Menu

Aparaty ERP/BCI
Do rejestracji potencjałów wywołanych oraz badań BCI polecamy aparaty oferowane przez holenderską firmę ANTneuro. Wszystkie oferowane urządzenia wykorzystują koncepcję bardzo wysokiej impedancji wejściowej, dzięki czemu wytwarzają stabilne sygnały, mało wrażliwe na zakłócenia. Ponadto część aparatów dostępna jest w wersji mobilnej, co niewątpliwie wprowadza nową jakość w prowadzeniu badań.
 
W ofercie posiadamy dwa wysokiej jakości aparaty do badań ERP zarówno w wersji stacjonarnej, jak i mobilnej.

eegoTMsports (aparat ma charakter mobilny i odznacza się niezwykłą odpornością na ruchy wykonywane przez pacjenta. Dzięki lekkości i niewielkim wymiarom, z eegoTMsports możliwe jest wykonywanie badania praktycznie w każdym miejscu i na każdym pacjencie. Ruch wykonywany przez pacjenta nie jest żadnym problemem dla aparatu dzięki technologii redukcji szumów. Aby ułatwić badanie w różnych warunkach, połączyliśmy ultralekkie urządzenie z wysokiej wydajności tabletem wyposażonym Windows 8.)
więcej informacji...

eegoTMmylab (aparat został zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających naukowców. Dzięki technologii aktywnego ekranowania eegoTMmylab charakteryzuje się optymalną jakością sygnału, a częstotliwości próbkowania 16 kHz zapewnia najwyższą rozdzielczość danych i wiarygodne wyniki. Aparat umożliwia rejestrację od 32 do 256 kanałów EEG. Istnieje możliwość stosowania w połączeniu z TMS, MEG, fMRI.)
więcej informacji...
 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą aparatu do badań BCI. System dostępny jest w wersji mobilnej oraz stacjonarnej.

eegoTMrt (Zawiera wszystko co potrzebne do badań: brain-computer interfaces (BCI), neurofeedback itp. Urządzenie jest dostępne w trzech konfiguracjach do rejestracji eeg o wysokiej gęstości: do 16, 32 lub 64 kanałów.)
więcej informacji...