Menu

ELETKROFIZJOLOGIA WZROKU

Dzięki współpracy z firmą Diagnosys możemy zaoferować pełną gamę aparatów do elektrofizjologii wzroku.
Zaczynając od najprostszego systemu Envoy zaprojektowanego do wykonywania badań PERG oraz VEP, kończąc na w pełni profesjonalnym, modularnym systemie Espion Profile. W ofercie posiadamy również aparat do badań na gryzoniach.

W ofercie posiadamy zarówno najbardziej zaawansowany,modularny system do elektrofizjologii wzroku, jak i prostszy, przenośny model przeznaczony dla gabinetów prywatnych.

Espion Profile (w pełni profesjonalny, modularny system elektrofizjologiczny. Pozwala na wykonanie testów zgodnych ze standardami ISCEV oraz tych dotychczas dostępnych jedynie przy użyciu wysokospecjalistycznej aparatury badawczej.)
więcej informacji....

Envoy (prosty, kompaktowy system umożliwiający wykonywanie badań PERG oraz VEP. Testy wykonywane są za pomocą miniaturowego monitora OLED, który gwarantuje niespotykaną powtarzalność. Aparat w pełni zgodny z normą
więcej informacji...

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą najnowszego systemu do  elektrofizjologii wzroku dla gryzoni.

Celeris (Oferujemy najwyższej jakości aparat do
wykonywania badań ERG oraz VEP na gryzoniach. Rewolucyjne stymulatory Celeris, pozwalają na skrócenie czasu przygotowania do badania, dzięki wbudowaniu elektrod w stymulator. Teraz zajmie to zaledwie kilka sekund!)
więcej informacji...
Zachęcamy również od odwiedzenia strony producenta: www.diagnosysllc.com